פינוי בינוי – תמ"א 38

פינוי בינוי במרכז הארץ

דיירי בניין מספר 4 ברחוב יוני נתניהו בחולון, מזל טוב! בחרתם בתהליך של התחדשות עירונית, וכל מה שנותר לכם כרגע הוא להחליט בין מסלול הפינוי-בינוי לבין מסלול התמ"א 38.

לפני שתצאו לדרך חשוב לנו להבהיר לכם במסודר מה עליכם לעשות: השלב הראשון הוא להציג את הפרויקט בפני כל הדיירים, ולקבל, בשאיפה, הסכמה גורפת למהלך בלי יותר מדי התנגדויות.

השגתם את הסכמת כל הדיירים לפרויקט ההתחדשות העירונית? מיניתם נציגות דיירים? נהדר. עכשיו הזמן לבחור באנשי המקצוע הנכונים כדי לבצע בדיקת כדאיות כלכלית לצעד, ולראות האם בכלל שווה לכם להמשיך הלאה ולא לבזבז לחינם את הכסף שלכם.

השלב השלישי הוא בחירת עו"ד מומחה עם ניסיון רב בעולם ההתחדשות העירונית. שימו לב! לא כל עו"ד מקרקעין יכול לסייע. עליכם לבחור נכון את האדם שילווה אתכם, כי הוא יוכל לעזור לכם כמעט בכל שדבר שתזדקקו לו.

השלב הבא כבר יראה שאתם ממש מתקדמים בתהליך, והוא שלב מכרז היזמים. כאן אתם תבחרו את מי שיבצע בפועל את הפרויקט, ותוכלו לדעת מה הוא ייתן לכם בתמורה לזכויות הבנייה. בנקודה הזו הכוח אצלכם, והיזמים צריכים לשכנע אתכם למה לבחור בהם, לכן עדיף שגם שלב זה יתבצע בנוכחות האנשים הנכונים מעולם התכנון.

השלב הלפני אחרון הוא בחירת היזם והחתימה על ההסכם. בנקודה הזו חשוב לוודא שכל ההבטחות מעוגנות בכתב, אין סעיפים סודיים והכל ברור ואפשר לדרך.

הגענו לשלב האחרון בתהליך ההתחדשות העירונית שלכם, והוא יחסוך לכם את כל כאב הראש ששמעתם עד עכשיו: 

תרימו טלפון למרכז הישראלי לנדל"ן מקבוצת ערן דרורי. עם למעלה מאחת עשרה שנות ניסיון של מצוינות ושירות, אצלנו תקבלו את כל עולם הנדל"ן במקום אחד. אנחנו נלווה אתכם בכל התהליך, החל מבחירת היזם ועד הוצאתו לפועל של הפרויקט, או אפילו נהיה היזמים בעצמנו.

כל סיוע שתצטרכו וכל פרט מידע שלא תדעו תוכלו לקבל אצלנו ולחסוך לעצמכם את כאב הראש בחיפוש אחר אנשי מקצוע מתאימים, כי בסופו של דבר המטרה שלנו היא להביא אתכם לבית שעליו חלמתם ולא משנה איפה אתם גרים.

לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.