ערן דרורי מנכ"ל ובעלים של חברת נדל"ן

פורסם באנשי ונשות עסקים 2017
עורכת הפרויקט: שוש רוטנברג

איך הכל התחיל?

"לפני כ-10 שנים עם שחרורי מהשירות הצבאי כלוחם, החלטתי לטוס לחו"ל לעבוד במכירות. לאחר שנתיים וחצי של עבודה מאומצת במכירת מוצרים בחו"ל, החלטתי לחזור לארץ ולהתעסק במכירות בישראל. תחום הנדל"ן מאז ומתמיד דיבר אליי. התחלתי את דרכי כסוכן באזור חולון בחברת נדל"ן מובילה. לאחר כ-5 שנים בתחום תיווך הדירות, החלטתי להרחיב את שירותי המשרד ולהפוך את חברתי לחברת נדל"ן על כל צדדיה: תיווך, שיווק פרויקטים ויזמות נדל"ן"

מה הייחודיות של השירות שאתה מעניק?

"בראש ובראשונה שירות אמין ומקצועי, כל סוכן במשרד מייצג רק את הלקוח שלו ולא מייצג שתי צדדים, מה ששומר על נאמנות ודאגה לאינטרס הלקוח בלבד.
בנוסף אנו מכירים ומתמקצעים בעולם הנדל"ן עם ניסיון של מאות עסקאות מוצלחות (יד שנייה, דירות חדשות, תמ"א 38, קבוצות רכישה ומגרשים). וכמובן מדברים עם הלקוחות בגובה העיניים ונותנים מענה לצרכים האמיתיים שלהם".

מה אתה אוהב לעשות ברגעי הפנאי?

"אני נשוי טרי (שנה), מתגורר בפ"ת, ובשעות הפנאי אני מבלה עם אשתי, המשפחה המורחבת, החברים. בנוסף אני משתדל לעשות ספורט 2-3 פעמים בשבוע".

שאיפה מקצועית לעתיד

"בעתיד הלא רחוק אני מצפה להרחיב את פעילות החברה בתחום השיווק של פרויקטים חדשים (תמ"א 38) ומאמין שתוך שנתיים נשווק עשרות פרויקטים חדשים בכל אזור גוש דן".

טיפ לקוראים:

"המפתח להצלחה הוא אמינות ויושרה, לראות לטווח ארוך, לחשוב על טובת הלקוח כדי שיהיה מרוצה וימליץ בעתיד. וכמובן להיות הכי מקצוען שאפשר!"